O NÁS

Čomu sa venujeme?

Vedieme podvojné a jednoduché účtovníctvo, mzdovú agendu, spracujeme rôzne daňové priznania (daň z príjmov, daň z pridanej hodnoty, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľností,…).

Spracujeme účtovníctvo pre neziskové organizácie. Založíme Vám spoločnosť alebo živnosť.

Na trhu sme od roku 2014

Od roku 2014 pomáhame firmám z rôznych oblastí podnikania pri spracovaní ich účtovnej a ekonomickej agendy, optimalizácii daní, plnení si zákonných povinností a dodržiavaní stanovených termínov, ale aj pri rozvoji ich podnikania prostredníctvom aktuálnych a presných informácií, podpore pri plánovaní, alebo pri nastavovaní efektívnych vnútorných ekonomických procesov.

Dane a účtovníctvo vykonávame s maximálnymi znalosťami, dôverou, vášňou a bezpečnosťou. Naším poslaním je poskytovať klientom personalizované účtovníctvo a poradenské služby.

Radíme Vám ako v súlade s platnou legislatívou optimalizovať dane, ale radíme sa aj s Vami, aby sme mali lepšiu predstavu o Vašom biznise, a aby hlavne fungovalo všetko tak, ako má.

Snažíme sa poskytovať kvalitné služby za dobré ceny a zároveň Vás informujeme o každom našom kroku.

Spoznaj našich účtovníkov:

Mzdový a účtovný expert, CEO

Ing. Eva Hlavatá

Eva vyštudovala Ekonomickú Univerzitu v Bratislave, odbor Účtovníctvo a audítorstvo. V minulosti pracovala v nadnárodnej audítorskej spoločnosti. Vždy je s Vami pri prvom stretnutí a dohodne s Vami všetky detaily spolupráce. Plánuje a zodpovedá za rozvoj firmy. 

Účtovný expert

Zuzana Maderová Okanovičová

Zuzana je účtovníčka s bohatými skúsenosťami s vyše 15 ročnou praxou. Účtovala množstvo rôznorodých firiem a oblastí podnikania. Pre Zuzanu má každý problém riešenie a dá sa zvládnuť s úsmevom. 

Mzdový a účtovný expert

Ing. Dominika Barteková

Dominika začala pracovať v našom tíme už počas vysokej školy. Vyštudovala odbor Účtovníctvo a finančný manažment na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Momentálne je odborníčka na mzdy a spracováva celú mzdovú agendu. Nezľakne sa žiadnej novej úlohy či výzvy. 

Účtovný brigádnik

Bc. Laura Hankovská

Laura je študentkou piateho ročníka na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Jej zameraním je Marketingový a obchodný manažment. 

Prečo si vybrať práve Nás?

Radi prekonávame svoje hranice, preto klientom často radíme aj nad rámec účtovníctva a daní.

Sledujeme zákony a lehoty daňových povinností dodržujeme načas. Podklady našich klientov spracúvame s platnou legislatívou a v stanovenom termíne posielame všetky výstupy, ktoré úrady alebo klienti vyžadujú. 

10

rokov na trhu

248

spokojných klientov

2 232

vypracovaných daňových priznaní

8 536

spracovaných miezd

Máte nejaké otázky?

Poradíme vám ako si správne v rámci aktuálne platnej legislatívy optimalizovať dane.